O nas 

Medena Rek Polska od 2000r rekrutuje lekarzy i stomatologów do pracy w Szwecji. W 2015 rozpoczynamy zaś rekrutację pielęgniarek i położnych. Dzięki nam do Szwecji przeniosło się ponad 450 lekarzy! Współpracujemy z placówkami publicznego systemu ochrony zdrowia. Tu dowiesz się więcej. 

Nasze biura są w Polsce i Szwecji, rekrutujemy jednak w całej Europie. Nasza praca to również długoterminowe, specjalistyczne kursy języka szwedzkiego z naciskiem na język medyczny. Zobacz nasz zespół.  

Dzięki nam nie tylko dostaniesz pracę, ale nauczysz się szwedzkiego. Jesteśmy zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia (nr 1037), a przez lata napisano już sporo o naszej działalności. 

 

 Kogo szukamy 

 

Jesteś lekarzem, stomatologiem, pielęgniarzem zainteresowanym pracą w Szwecji - nie mogłeś trafić lepiej! Piętnaście lat doświadczenie na rynku, wyspecjalizowanie w jednym kraju docelowym, koncentracja na jakości prowadzonych kursów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 
 

Jakie są warunki i perspektywy pracy w Szwecji? Czego może spodziewać się lekarz w trakcie specjalizacji, a czego specjalista? Czy Twoja specjalizacja będzie uznana? Jakie są wymogi dla pielęgniarek i położnych?

Zapoznaj się z informacjami o systemie zdrowia i pracy lekarza oraz stomatologa.

 

 Twoja aplikacja 

Zapraszamy do wypełnienia kwestionariusza. Wybierając odpowiedni zawód trafisz do naszej bazy. Szukamy lekarzy wszystkich specjalizacji oraz pielęgniarek i położnych. Mając CV w bazie jesteśmy w stanie szybko skontaktować się w momencie pojawienia się odpowiedniej oferty.
Zachęcamy do wypełnienia aplikacji szczegółowo - im więcej informacji o kursach, umiejętnościach, procedurach - tym większa szansa na zainteresowanie!

W razie pytań bądź wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem Medena.

 Aplikuj 

 

 Kontakt 

Kontakt
medena@medena.com.pl

Telefon
+ 48 22 11 00 003

Adres korespondencyjny/biuro:
Medena Rek Polska Sp. z o.o.
ul. Bielawska 36B/31
05-520 Konstancin-Jeziorna
Polska

mapamapa tabmapa phone