O firmie 

KILKA SŁÓW O MEDENIE

Medena działa od 2000 roku. Jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr 1037 rejestr woj.mazowieckiego) i zajmujemy się rekrutacją personelu medycznego oraz pośredniczymy w zatrudnieniu lekarzy, lekarek, dentystów i dentystek oraz pielęgniarzy i pielęgniarek w publicznej ochronie zdrowia w Szwecji. Współpracowaliśmy z niemal wszystkimi landstingami (sejmiki samorządowe), które odpowiedzialne są w Szwecji za ochronę zdrowia. Nasza spółka-matka: Kalmena Rek AB mieści się w Växjö w Szwecji.

Dwie kluczowe części naszej działalności to rekrutacja personelu medycznego i specjalistyczne, długoterminowe, bezpłatne szkolenia językowe przygotowujące Was do podjęcia pracy w nowym kraju. Do tej pory przeprowadziliśmy prawie dwadzieścia kursów językowych. Dzięki naszym szkoleniom ponad 470 europejskich lekarzy i dentystów z powodzeniem pracuje w szwedzkich publicznych placówkach zdrowia.

Jeśli jesteś lekarką/rzem, stomatologiem lub pielęgniarką/rzem zainteresowanymi pracą w Szwecji - nie mogliście trafić lepiej! Mamy już ponad 15-letnie doświadczenie na rynku, wyspecjalizowaliśmy się w konkretnym kraju docelowym, koncentrujemy się na jakości prowadzonych kursów.

Wypełnij kwestionariusz - w ten sposób możemy zaprezentować Twoje CV potencjalnym pracodawcom.

AKTUALNE OFERTY

Nasze działania i osiągnięcia

Działając od 2000 roku zrealizowaliśmy w Medenie prawie dwadzieścia projektów rekrutacyjno - szkoleniowych. Rekrutację prowadzimy właściwie stale, przez cały rok. Oferty pracodawców napływają do nas w różnym czasie.

Dzięki sprzyjającej atmosferze, jaką staramy się stworzyć, mamy znaczne osiągnięcia dydaktyczne. Szkolenie charakteryzuje się wysokim poziomem nauczania, jest prowadzone przez najlepszych nauczycieli szwedzkiego specjalizujących się od lat w nauczaniu medycznego języka szwedzkiego dla personelu z zagranicy. Zapewniamy naszym Kursantom zakwaterowanie i pełne wyżywienie, odejmując w ten sposób kłopoty i obowiązki dnia codziennego. Pozwala to na poświęcenie pełnej uwagi nauce języka nie zmniejszając potrzebnego wypoczynku. Każdy z kursantów otrzymuje również pomoc finansową na czas trwania kursu. Rodziny lekarzy mogą skorzystać z dodatkowo organizowanego kursu weekendowego. Dzięki dostępowi do szwedzkiej prasy, szwedzkiej telewizji oraz zajęciom poświęconym szwedzkiej kulturze udaje nam się stworzyć dla Kursantów szwedzką oazę w centrum Polski.

 

Proces rekrutacji w pigułce

1. Wyślij nam swoje CV - wypełnij aplikację w j. angielskim na naszej stronie.

2. Wówczas możemy kontaktować się z Tobą w sprawie ofert z Twojej dziedziny.

3. Jeśli będziesz zainteresowany konkretną ofertą - potwierdzimy to wysyłając Twoje CV do pracodawcy wraz z doadatkowymi dokumentami (jak referencje lub profil personalny).

4. Po pozytywnej weryfikacji przez szpital bądź klinikę możesz spodziewać się rozmowy z pracodawcą przez Skype.

5. Jeśli rozmowa przebiegnie pozytywnie następuje zaproszenie na wyjazd i rozmowy do Szwecji.

6. Najważniejsza część - rozmowa o pracę na miejscu i odwiedzenie miejscowości, która może być Twoim nowym domem.

7. Wspólna akceptacja kontraktu (przez Ciebie i pracodawcę).

8. Zaczynamy przygotowania do kursu językowego, który odbywa się w Polsce.

9. Po kursie wyjazd do pracy do Szwecji, otrzymanie prawa wykonywania zawodu oraz rozpoczęcie pracy.

 

Nasz odnowiony Certyfikat Agencji Zatrudnienia

certyfikat-Ag.-Zatrudnienia.pdf